Tadilat ve Tamirat

Bina tadilat ve onarımı inşaat sektörünün en kapsamlı uygulamalarından biridir. Bursa bölgesindeki her türlü tadilat ve onarım ihtiyaçlarınız için Şener İnşaata başvurabilirsiniz. Bina tadilat ve onarım işlerinde yapılması gereken ilk işlem onarımın yapılacağı alanın incelenmesidir. Sorunun doğru bir şekilde tespit edilmesi müşteriyi ek hizmet almaktan kurtaracaktır. Bu aşamada onarım ve tadilatın sonunda alanın nasıl görüneceği projelendirilir. Şener İnşaat sorunun belirlenmesi aşamasında müşteri ile temas halinde kalarak doğru yerlerin onarıldığından emin olur. 

Tadilat kapsamında boya, sıva, zemin onarımı gibi iç ve dış cephe uygulamaları, tesisat onarımı ve çatı, teras gibi dış bölge onarımı yapılabilir. Her bir uygulama farklı bir uzmanlık gerektirecektir. Şener İnşaat tüm bu tadilat ve onarım alanlarında tecrübeye sahiptir ve size en iyi hizmeti sunacaktır. Özellikle tesisat onarımları oldukça zorlu süreçler olabilir. Dış cephe onarımlarıyla karşılaştırıldığında tesisat tadilatında binanın içinde kırma, sıva yapma ve yeniden boya yapma işlemleri uygulanmaktadır. 

Tadilat ve onarım işleri arasında çatı onarım ve yalıtım işleri de vardır. Binanın en önemli bölgelerinden biri olan çatının düzgün bir şekilde yenilenmesi gerekmektedir. Çatı, su ve aşınmalara maruz kaldığı için bir süre sonra akıtma gibi problemler çıkarabilir. Bu problemlerin çözümü tadilat ve onarım hizmetleri olacaktır.

Çok fazla yağmura maruz kalan binaların çatısında, terasında, balkonunda ve dış cephesinde neredeyse her yıl problem çıkmaktadır. Özellikle bahçeye sahip evlerde giriş katları da hava koşullarından oldukça etkilenmektedir. Problem çıkaran alanların tadilat ve onarımı konusunda Şener İnşaat çözüm ortağınız olacaktır. Şener İnşaatın tadilat ve onarım uygulamaları uzun yıllar onarılan bölgede problem çıkmamasını sağlayacaktır. İyi işçilik ve tadilat yapılacak alanda en doğru malzeme seçimiyle siz de Şener İnşaatın tadilat ve onarım hizmetlerinden memnun kalacaksınız. Evinizin sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve her türlü tadilat ve onarım işleminde gereken tüm özeni gösteriyoruz. 

Şener İnşaat diğer inşaat uygulamaları ile birlikte bina tadilatı ve onarımı için de yanınızda.